THE 5-SECOND TRICK FOR NEWS

The 5-Second Trick For news

The 5-Second Trick For news

Blog Article

بررسی جهانی وضعیت تولید و مصرف برق توسط «امبر» نشان داده که منابع تجدیدپذیر ۳۰.۳ درصد از برق جهانی را در سال گذشته تأمین کردند که نسبت به ۲۹.

کانون فیلمسازان مستقل ایران در بیانیه‌ای صدور «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف، کارگران شناخته شده ایرانی، را به شدت محکوم کرد.

فیلیپین؛ ترکیبی از دستورات آشپزی هندی، اسپانیایی، چینی و آمریکایی

اگر خوش شانس باشید و به یک خانه یونانی دعوت شوید «موساکا» یک انتخاب عالی است که یونانی‌های در طبخ آن بسیار خبره و حرفه‌ای هستند و البته نوع خانگی آن بهترین است. یک لیست خوشمزه از مشهورترین غذاهای یونانی را هم در جیب خود داشته باشید:

صدرالحسینی: رژیم صهیونیستی گسترش جنگ را به نفع حیاتش می‌داند

سازمان‌های اصلی یهودی مجارستان دعوت دانشکاه لودوویکا را محکوم کردند و خواستار توضیح و عذرخواهی مسئولان آن از جامعه یهودیان کشور شدند.

سازمان‌های یهودی و سفارت اسرائیل به دعوت یک دانشگاه دولتی مجارستان از محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور پیشین ایران، اعتراض کردند.

از زمان اجرای این طرح تازه، تعداد قابل توجهی از زنان در شبکه‌های اجتماعی از برخورد خشن نیروهای حکومتی با آنها برای تحمیل حجاب اجباری نوشته‌اند.

ثبت بازخورد لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

این نهاد بین‌المللی با اشاره به گزارش‌های زنان از زمان و نحوه بازداشت خود می‌گوید مأموران جمهوری اسلامی هنگام بازداشت از شوکر استفاده می‌کنند و زنان با محاکمه‌های ناعادلانه ، توقیف خودرو و یا جریمه‌های نقدی روبرو می‌شوند.

ارتش اسرائیل گفت در حملات هوایی روز چهارشنبه مواضع و زیرساخت‌های نظامی حزب‌الله لبنان را در سه نقطه در جنوب این کشور هدف قرار داده است.

امیر رئیسیان یکی از دو وکیل پرونده توماج صالحی ۵ اردیبهشت خبر داد که این خواننده معترض بابت پرونده اتهامی سال ۱۴۰۱ توسط دادگاه انقلاب اصفهان به اعدام محکوم شده است.

شرکت‌های بیمه می‌گویند حاضر به پرداخت خسارت ۵۷ میلیون دلاری به نفتکش حامل نفت شرکت «شِورون» آمریکا که پارسال توسط جمهوری اسلامی توقیف شده بود، نیستند.

درست است که ماهی و سوشی و برنج جزو جدایی ناپذیر فرهنگ غذایی ژاپن هستند اما این check here تمام داستان این مطبخ آشپزی قدیمی نیست.

Report this page